Начало           Свържете се с нас     


Настояще



Споделете във ФБ

Намерете ни във ФБ




Резултати от конкурса "Моята България 2010"


НАГРАДИ ЗА ПЪТЕПИС, СТИХОТВОРЕНИЕ, ЕСЕ

УЧИТЕЛИ

ПЪТЕПИС

II място

Йорданка Момчилова Николова – учител по БЕЛ в ОУ “Свети Патриарх Евтимий” за пътеписа “Сърцето на камъка” за манастира „Свети Наум” в Охрид

І и III място не се присъждат

СТИХОТВОРЕНИЕ

IІ място

Станислава Георгиева Иванова – учител по немски език в ПМГ “Академик Методий Попов” за стихотворението “Родина”

I и III място не се присъждат

ЕСЕ

Награди не се присъждат

УЧЕНИЦИ 9. -12. КЛАС

ПЪТЕПИС

Награди не се присъждат

СТИХОТВОРЕНИЕ

Награди не се присъждат

ЕСЕ

I място

Жасмина Петрова Гевезиева от 12. клас на ГПЧЕ "Йоан Екзарх" за есето „Моята България”

II и III място не се присъждат

УЧЕНИЦИ 6. – 8. КЛАС

ПЪТЕПИС

I място

Велимира Димитрова Михайлова - 8. клас на ОУ “Свети Патриарх Евтимий” за „Искърския пролом – перла в огърлицата на България”

II място

Александър Асенов Гошев – 6. клас на ОУ “Петко Рачов Славейков” за пътеписа “Моята България”

IІІ място не се присъжда

СТИХОТВОРЕНИЕ

I място

Десислава Севдалинова Куртева – 6. клас на ОУ “Свети Патриарх Евтимий” за „Брегът”

ІІ място

Никол Руменова Божанова - 6. клас на ОУ "Добри Чинтулов" за "Детски мечти в България"

ІІІ място

Виктория Невелинова Панайотова – 7. клас ОУ „Стефан Караджа” за „Моята България”

ЕСЕ

I място

Памела Йохан Дженова – 7. клас на ОУ „Стефан Караджа” за есето „Моята България - 160 години след рождението на Иван Вазов”

ІІ място

Анджелика Ивайлова Джамбазова - 6. клас на ОУ "Цар Симеон І" за есето "Моята България"

Виктория Георгиева Чунгарова - 7. клас на ОУ "Цар Симеон І" за есето "Моята България"

ІІІ място

Кристина Руменова Жекова – 7. клас на ОУ "Цар Симеон І" за есето "Моята България"

УЧЕНИЦИ 3. – 5. КЛАС

СТИХОТВОРЕНИЕ

I място

Пенка Николаева Николова – 4. клас в ОУ “Капитан Петко Войвода” – Галата за стихотворението “24 май”

II място

Даниела Росенова Стаменова - 4. клас в ОУ “Захари Стоянов” за стихотворението “Захари Стоянов”

Жанна Жекова – 3. клас в СОУ “Найден Геров” за “Моята България”

ІІІ място не се присъжда

ЕСЕ

I място не се присъжда

ІІ място

Елизабет Тихомирова Ангелова - 4. клас в ОУ “Петко Рачов Славейков” за есето “Моята България”

ІІІ място

Жанна Жекова – 3. клас в СОУ “Найден Геров” за “Моята България”

ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА - 2. КЛАС

ПЪТЕПИС

Награди не се присъждат

СТИХОТВОРЕНИЕ

І място не се присъжда

ІІ място

Теодора Георгиева Тодорова - 2. клас в ОУ “Добри Чинтулов” за стихотворението “България”

ІІІ място

Радослав Евгениев Станимиров – 2. клас в СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин” и в Школа „Клас”

Поощрение

Славена Дианова Димитрова – 2. клас в ОУ „Христо Смирненски” за стихотворението „Моята Родина”

ЕСЕ

І място не се присъжда

ІІ място

Бетина Мартинова Астикова – 2. клас в ОУ „Добри Чинтулов” за есето „Моята Родина”

Събина Радостинова Желязкова – 2. клас в ОУ „Добри Чинтулов” за есето „Варна”

ІІІ място

Деница Андреева Ковилина – 2. клас в ОУ „Добри Чинтулов” за есето „Моята България”

Статистика

23 награди общо

  • 5 първи
  • 12 втори
  • 5 трети
  • 1 поощрение



Към началото на страницата

© 2008-2013, Варненска литературна школа за ученици - Всички права запазени Сайтът е изграден от BGpro.com